خودروبر شهرک صنعتی نظرآباد | در هر ساعتی از شبانه روز در شهرک صنعتی نظرآباد، خودروی شما دچار هرگونه مشکل و خطایی شد فقط کافیست با ما تماس بگیرید و مشکل ماشین خود را به متخصص ما توضیح دهید تا سریع ترین راه حل رو پیدا کنیم براتون !

خودروبر دارای انواع مختلفی است که هر یک از آنها کاربرد خاص خود را دارند. در مراکزی که کارشان امدادرسانی به خودروها است، انواع این خودروبرها که به آنها یدک کش هم گفته می شود، وجود دارد. این یدک کش ها گاهی خودروها را تا مکان مورد نظر حمل می کنند و گاهی یدک می کشند. انتخاب نوع خودروبرها برای جا به جا کردن خودروها در هزینه آن مؤثر است. یعنی هر خودروبری قیمت خودش را برای حمل و نقل خودروها دارد. در مرکز خودروبر شهرک صنعتی نظرآباد نیز انواع این یدک کش ها گوش به زنگ تماس شما هستند تا در کمترین زمان ممکن با کمترین هزینه خودروی شما را به هر جایی که می خواهید حمل کنند.

 

 

وظیفه انواع خودروبر

خودروبر می تواند یدک کشی باشد که از وانت و خودروی بالای دو تن درست می شود. یک یدک کش می تواند مانند سنگین برها از یک هیدرولیک و یک دیلم تشکیل شده باشد که در زیر خودرو تصادفی قرار می گیرد و آن را حمل می کند. این نوع یدک کش بیشتر برای خودروهایی به کار می روند که آسیب چندانی ندیده اند. همچنین، از آنها برای حمل خودروها در مسافت های کوتاه استفاده می شود. نوع دیگر یدک کش ها خودروبرهای چرخ گیر دار هستند که در واقع نوعی سنگین بر هستند که برای حمل و نقل خودرو چرخ های آن را روی هوا بلند می کنند.

 


خودروبر شهرک صنعتی نظرآباد و شماره خودروبر شهرک صنعتی نظرآباد یا امداد خودرو شهرک صنعتی نظرآباد در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی در شهرک صنعتی نظرآباد در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در مسیر شهرک صنعتی نظرآباد خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در شهرک صنعتی نظرآباد دارید می توانید با شماره خودروبر شهرک صنعتی نظرآباد تماس بگیرید.


خودروبر شبانه روزی شهرک صنعتی نظرآباد

خودروبر شهرک صنعتی نظرآباد که به آن امداد خودرو شهرک صنعتی نظرآباد نیز گفته می‌شود، در واقع تجهیزات مدرنی برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع مختلفی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

 

 

شماره خودروبر شهرک صنعتی نظرآباد

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در شهرک صنعتی نظرآباد است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهر شهرک صنعتی نظرآباد اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر شهرک صنعتی نظرآباد تماس بگیرید.


خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهرستان شهرک صنعتی نظرآباد می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در شهرک صنعتی نظرآباد نیز گفته می‌شود.

تریلر حمل خودرو شهرک صنعتی نظرآباد

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان خود استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در شهرک صنعتی نظرآباد است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر در کشور ایران موجود نیست.

 

 

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر نیز در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر شهرک صنعتی نظرآباد چیست؟

خودرو بر شهرک صنعتی نظرآباد آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر شهرک صنعتی نظرآباد تماس بگیرید.

حمل خودروهای مسابقه ای در شهرک صنعتی نظرآباد
حمل خودرو به مکانیکی در شهرک صنعتی نظرآباد
حمل و نقل خودروهای تصادفی در شهر شهرک صنعتی نظرآباد
حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی
جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس
حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
حمل خودروهای وارداتی و خارجی در شهرک صنعتی نظرآباد

 

 

بهترین خودروبر در شهرک صنعتی نظرآباد کدام است؟

یک خودروبر خوب شهرک صنعتی نظرآباد یا برترین خودروبر شهرک صنعتی نظرآباد معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

 


حمل خودرو با انواع کفی خودروبر

کفی های یدک کش که در خودروبر شهرک صنعتی نظرآباد نیز به کار گرفته می شوند، بیشتر برای حمل و نقل خودرو ها کاربرد دارند. با این وسیله ها خودروها در سلامت و امنیت کامل به محل منتقل می شوند. حتی در صورت درخواست صاحب خودرو آن را تا در خانه نیز حمل می کنند. یکی دیگر از کاربردهای این نوع خودروبرها حمل و نقل خودروهایی است که برای تعمیر به تعمیرگاه سپرده شده اند و بعد از انجام شدن کارهای لازم صاحب خودرو درخواست می کند که آن را در خانه اش تحویل بگیرد.

به دلیل شکل حمل خودروها با این کفی های یدک کش و قرار گرفتن خودرو به طور کامل روی آنها هیچ مشکلی برایشان پیش نخواهد آمد و در سلامت کامل به مقصد خواهند رسید. برای حمل لوازم کشاورزی که عبور و مرور آنها در بسیاری از جاده ها ممنوع است نیز می توان از این نوع یدک کش ها استفاده کرد.
کارشناسانی که در خودروبر شهرک صنعتی نظرآباد پاسخ گوی تماس های شما هستند با گرفتن اطلاعات کامل از شما، بهترین گزینه را برای انتقال خودروی شما به محل پیشنهاد خواهند داد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *